Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 15 чоловік

Сертифікація

Дата: 24 лютого 2019 о 23:43, Оновлено 24 лютого 2019 о 23:59

Станьте першими! Будьте кращими!

Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників від 27.12.2018 № 1190, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 № 1486 «Про встановлення строків подання реєстраційних документів педагогічних працівників, які бажають пройти сертифікацію у 2019 році», з 15 січня 2019 р. 15.00 год. до 01 лютого 2019 р. триватиме реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації.

У 2019 році в рамках пілотного проекту сертифікацію зможе пройти не більше однієї тисячі вчителів початкових класів в Україні.

Наказом Міністерства освіти і науки України встановлено розрахунок граничної чисельності вчителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані у 2019 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 39 осіб, Львівській області – 71 особа, Рівненській області – 42 особи.

Педагоги можуть брати участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – http://testportal.gov.ua.

Ми віримо, що у наших школах таких вчителів більше. Поспішайте, колеги!

СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

(НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ)

На виконання п. 3.3 «Підготовка і здійснення незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників» спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123 – о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році» інформуємо про те, що оновлено інтерфейс сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Просимо звернути увагу на те, що з’явилась кнопка «СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (ТЕСТУВАННЯ)».

Якщо перейти за гіперпосиланням, натиснувши вказану вище кнопку, то можна ознайомитись зі змістом та матеріалами розділу «СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ)».

На стартовій сторінці розміщено зазначено, що наступне: «Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Сертифікація педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

Сертифікація передбачає:

1) оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування, що організовується УЦОЯО та регіональними центрами оцінювання якості освіти;

2) вивчення та експертне оцінювання практичного досвіду роботи учасників сертифікації, що організовується Державною службою якості освіти та її територіальними органами».

У цьому розділі є два підрозділи: «Загальна інформація» та «Нормативні документи. Сертифікація».

У першому - «Загальна інформація» - вказано 2 (два) компоненти оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників: «Незалежне тестування професійних компетентностей учасників сертифікації» та «Вивчення практичного досвіду учасників сертифікації (спостереження за практичною діяльністю вчителя, е-портфоліо, самооцінювання)».

Зазначено символьно (розміщено логотипи), що за організацію та проведення першого компоненту «Незалежне тестування професійних компетентностей учасників сертифікації» відповідатиме Український центр оцінювання якості освіти, а за другий компонент «Вивчення практичного досвіду учасників сертифікації (спостереження за практичною діяльністю вчителя, е-портфоліо, самооцінювання)» - Державна служба якості освіти України.

Також на сторінці наступна інформація: «Оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування організовують Український та регіональні центри оцінювання якості освіти.

Незалежне тестування – один з трьох інструментів сертифікації, який застосовується для оцінювання психолого-педагогічних, академічних та методичних компетентностей згідно з  Професійним стандартом «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».

У другому - «Нормативні документи. Сертифікація» - можна ознайомитись із чинним нормативно-правовим забезпеченням процедури сертифікації педагогічних працівників, перейшовши за такими гіперпосиланням: Закон України від 05.09.2017 №2145-VIIІ «Про освіту»та Наказ Міністерства соціальної політики від 10.08.2018 №1143 «Про затвердження професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».

Просимо педагогічну спільноту Рівненщини стежити за оновленням інформації з на загальному форумі порталу «Освіта Рівненщини» у темі «Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників».

Завідувач кабінету ЗНО та

моніторингу якості освіти

Рівненського ОІППО                                                           І.В. Опольський

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.